Objednávky

+421 915 132191

Pon. - Pia., 8:00 - 18:00 hod. 

O Nás

Pekáreň JaDa je podnik, ktorý pôsobí na trhu už od roku 1992.. Za ten čas si získal množstvo verných zákazníkov a vybudoval svoje postavenie na trhu. Pekáreň okrem zásobovania obchodov s potravinami, reštaurácií vlastní aj vlastnú predajňu s pekárenskými výrobkami. Predajňa je situovaná v obci Čunovo a sídli na rovnakej adrese ako výroba.  

Firma Pekáreň JaDa sa zaoberá výrobou a predajom chleba, pečiva a iných pekárenských výrobkov. Pekáreň má svoje stabilné miesto na trhu, ktoré si získala svojou tradičnou výrobou a dodávkou pekárenských výrobkov počas viac ako 22 rokov, ale hlavne tým, že jej výrobky sú známe svojou vysokou kvalitou a získali si u zákazníkov veľmi dobré meno.

 Pekáreň JaDa spustila svoju prevádzku v roku 1992. Hlavným dôvodom vzniku bolo to, že ľudia upúšťali od tradičného zvyku pečenia chleba doma a v oblasti chýbal veľký výrobca pekárenských výrobkov, ktorý by zásoboval zákazníkov v blízkom okolí.  V tom čase bola základnou činnosťou pekárne, výroba pekárenských výrobkov, hlavne výroba chleba. Neskôr sa jej produkcia rozšírila o výrobu slaného a sladkého pečiva. Postupne boli do sortimentu výrobkov zaradené vianočky, bábovky, orechové a makové záviny.